Srazy veteránů Veteráni na pláži

Veteráni na pláži

6. 8. 2016 - 7. 8. 2016
Adresa:
Tišická 246, 27711 Mlékojedy
Kraj:
Středočeský kraj
Místo:
Beach Park Mlékojedy nedaleko Prahy
GPS:
50.2647531N, 14.5421267E
II. ročník festivalu veteránů a youngtimerů Beach Park Mlékojedy nedaleko Prahy.

➡️➡️➡️ zábava | koupání | muzika | jídlo | orientačák | krásný auta ⬅️⬅️⬅️

Co jsou Veteráni na Pláži?
Jde především o letní festival v pískovně Mlékojedy u Prahy. Přivedli jsme na svět nový koncept zábavy nejen pro majitele veteránů, ale také youngtimerů. Svým zařazením do kategorie “inovativní festival” opouštíme škatulku “zkostnatělých” veteránských srazů a chceme ukázat, že i veteránské akce nemusí být nutně jen o šňůře zaparkovaných starých aut, debatách o jejich spotřebě, “krouťáku” a přehlídkách prvorepublikové módy, ale především o moderních doprovodných programech, které pobaví celou rodinu.

SOBOTNÍ ORIENTAČNÍ ZÁVOD S JÍZDOU PRAVIDELNOSTI
V sobotu čeká registrované posádky orientační závod spojený s jízdou pravidelnosti. Posádky si podle schopností a možností vozidla dopředu určí rychlostní průměr, kterého se budou snažit na trase dosáhnout. Trasa je zhruba 60km dlouhá a vede skrz Neratovicko a Kokořínsko. Posádky trasu odhalí až díky směrovým informacím v roadbooku. Čeká na ně také mnoho zábavných úkolů a asistovaný checkpoint. Posádky budou moct na trase odhalit několik míst s možností získání bonusových bodů za splnění speciálních úkolů. Pro udržení plynulého provozu jsme letos stanovili počet posádek na 80.

NEDĚLNÍ ORIENTAČNÍ ZÁVOD
Nedělní závod je kratší, klidnější a doporučujeme jej i úplným začátečníkům, kteří podobný druh soutěže zatím neabsolvovali nebo posádkám, které se nechtějí stresovat dodržováním rychlostního průměru. Závod prověří zejména orientační schopnosti posádek. Hlavním rozdílem oproti sobotnímu závodu jsou předem známá místa, na kterých budou posádky plnit zábavné soutěžní úkoly. Posádky však neznají přesné pořadí, v jakém musí danými místy projet, aby se co nejvíce přiblížily stanovené délce trasy. Celkový počet posádek do nedělního závodu je 40.

EXPONÁTY
Část programu festivalu Veteráni na Pláži bude připravena pro výstavu exponátů. Po oba dny jsme vyhradili prostor speciálně pro soukromé majitele automobilů nebo motocyklů z kategorie "Veterán". Tedy automobily či motocykly s datem výroby starším než rok 1986.
Majitelé exponátů mají jedinečnou příležitost představit návštěvníkům našeho festivalu historické automobily nebo motocykly, závodní speciály nebo například nedokončené renovace.
Takto vystavené automobily či motocykly se nezúčastní závodu a zůstávají po celou dobu v areálu.
Doporučujeme pro ty z vás, kteří vlastní veterána, chtějí jej ukázat lidem, ale nechtějí se zúčastnit závodu a raději si chtějí užít program na pláži.

BEACH FOOD FEST
V rámci letošních veteránů přivítáme na pláži FoodTrucky s dobrotami z celého světa.

ZÁBAVA PRO CELOU RODINU
- Hawaii Paddleboard - surfování s pádly - soutěže o zajímavé ceny.
- Spikeball.cz - nový dynamický sport pro čtyři hráče se speciální síťovou trampolínou.
- Koupání | zábava na pláži.
- Lezecká stěna.
- Dětský les plný atrakcí.

Vstupné na akci celý víkend: ZDARMA.
Parkování pro návštěvníky na speciálním parkovišti 3 minuty chůze od areálu
Vstupné na večerní oldies party od 20:00 - 50,-/ osobu (posádky a majitelé exponátů mají vstupné zdarma).
Jste pořadatel tohoto srazu? Vyskytují se zde chybné údaje? Napište nám!
Kontakty:
Kateřina Pavlíčková
E-mail adresy:
kate@veteraninaplazi.cz
Telefony:
730681291
Informace na stránkách pořadatele:
http://veteraninaplazi.cz

Místo konání srazu Veteráni na pláži

Veteráni na pláži

Sraz veteránů Veteráni na pláži se koná od 6. 8. 2016 do 7. 8. 2016 , místo konání srazu je: Beach Park Mlékojedy nedaleko Prahy , kraj: Středočeský kraj , kontakt na pořadatele: 730681291; kate@veteraninaplazi.cz;