Srazy veteránů Traktoriáda Vyskeř

Traktoriáda Vyskeř

27. 4. 2019 - 27. 4. 2019
Adresa:
Vyskeř , 51264 Vyskeř
Kraj:
Liberecký kraj
Místo:
polní letiště Vyskeř
GPS:
50.5293053N, 15.1579422E
V sobotu 27. dubna 2019 pořádá AUTOMOTO KLUB VYSKEŘ V AČR na nouzové ploše polního letiště 13.ročník Traktoriády Vyskeř.

Letošní 13. ročník traktoriády podporuje ze svého rozpočtu i Liberecký kraj a záštitu nad ní udělila statutární náměstkyně hejtmana Libereckého kraje Jitka Volfová.

Traktoriáda je vypsána celkem pro pět kategorií (dvě kategorie malotraktorů, dvě kategorie traktorů a samostatnou kategorii Ženy).

Přejímky strojů začínají v 7.45 hod., od 8 hod. je jízda zručnosti ‒ slalom a v 11 hod. startuje hlavní závod – dvě jízdy souměrnosti.

Závod šlapacích traktůrků pro děti do 9 let se koná od 10 do 12 hod.

Dále se děti mohou zúčastnit soutěže v kreslení – Namaluj traktor, připravena je pro ně i projížďka na koních, malování na obličej, sláma či pískoviště.

K vidění bude i současná zemědělská a zahradní technika od John Deere, dalšími vystavovateli jsou Seco, Oregon, Solis, Selvo, Narex.

U stánku Staněk sport Turnov bude možné otestovat elektrokola KTM – pevná i celoodpružená např. MACINA CHACANA a KAPOHO.

V doprovodném programu vystoupí bubenická skupina Banda le Granda, Veronika Klimešová s Dogdancing, Martin Kučera předvede práci s motorovou pilou při dřevosochání. Probíhat budou i fotolety s NISA AIR v třímístném vrtulníku. Pro veřejnost bude od 10 do 14 hod. otevřena kaple sv. Anny z roku 1830.

Ve 13.30 hod. proběhne slosování divácké tomboly o tři letenky vrtulníkem (od NISA AIR s.r.o.) a jednu letenku EKONOMY pro vyhlídkový let horkovzdušným balónem (od BAART s.r.o.).

Pořadatelem traktoriády bude vyhlášena i divácká fotosoutěž.
Jste pořadatel tohoto srazu? Vyskytují se zde chybné údaje? Napište nám!
Kontakty:
AUTOMOTO KLUB VYSKEŘ v AČR
E-mail adresy:
amkvysker@seznam.cz
Informace na stránkách pořadatele:
https://amkvysker.webnode.cz/novinky/

Místo konání srazu Traktoriáda Vyskeř

Traktoriáda Vyskeř

Sraz veteránů Traktoriáda Vyskeř se koná dne 27. 4. 2019 , místo konání srazu je: polní letiště Vyskeř , kraj: Liberecký kraj , kontakt na pořadatele: amkvysker@seznam.cz;