Srazy veteránů Sraz vozidel východního bloku

Sraz vozidel východního bloku

26. 8. 2023 - 26. 8. 2023
Adresa:
51243 Jablonec nad Jizerou
Kraj:
Liberecký kraj
Místo:
Jablonec nad Jizerou
GPS:
50.7030442N, 15.4288158E
Vážení přátelé a příznivci strojů z dob minulých,

tímto bych Vás chtěl pozvat na první ročník Srazu vozidel východního bloku, který se bude konat dne 26.8.2023 na náměstí v Jablonci nad Jizerou. Vozidla se na místo budou sjíždět od devíti hodin a do jedenácti budou vystavena pro veřejnost a ostatní účastníky.

Na místě se bude možné dojít občerstvit do bufetu, nedaleké cukrárny a nebo si něco koupit v pekárně či v obchodech s potravinami. Dále bude mimořádně otevřené naše menší místní Muzeum četnické stanice, které bude moci kdokoliv navštívit.

Po jedenácté hodině s vozidly vyrazíme na spanilou jízdu přes Vilémov do Kořenova, kde navštívíme místní Muzeum ozubnicové dráhy. Zde si dáme menší pauzu a účastníci si budou moci prohlédnout expozici, dát si kávu, či si dojít na oběd do restaurace Wellnes penzionu Triola, který je od muzea vzdálen cca 50m.

Poté vyrazíme směr Rejdice a Vysoké nad Jizerou, odkud sjedeme zpět do místa konání v Jablonci nad Jizerou. Předpokládaný příjezd zpět je cca před 14. hodinou.

Po příjezdu se bude konat menší soutěž ve zručnosti řidičů, do které se může zapojit každý účastník. Po ukončení soutěže proběhne její vyhlášení. A poté nám už pouze bude zbývat rozloučení se, popřání šťastné cesty domů a pozvání účastníků na další ročník.

Nakonec si ještě dovolím menší poznámku – tato akce nijak nepodporuje žádný politický režim ani žádný stát, jedná se pouze o sraz vozidel z dané doby a přátelské setkání jejich majitelů a příznivců.


Prosím o nezávazné potvrzení účasti s vozidly do 16.8.2023 na mail: jakub.martinec1995@gmail.com či na FB stránce této události: https://fb.me/e/akErci1MY


Program srazu:

9:00 – zahájení srazu a příjezd účastníků
11:00 – odjezd na spanilou jízdu
14:00 – příjezd ze spanilé jízdy a soutěž ve zručnosti řidičů


Vstupné na sraz a do Muzea četnické stanice dobrovolné.


Vstupné do Muzea ozubnicové dráhy:

muzeum - 60Kč dospělí, 40Kč děti
muzeum + výtopna – 120Kč dospělí, 70Kč děti


Těšíme se na Vás,
Jakub Martinec a parta Retro-auta.cz
Jste pořadatel tohoto srazu? Vyskytují se zde chybné údaje? Napište nám!
Kontakty:
Jakub Martinec
E-mail adresy:
jakub.martinec1995@gmail.com
Informace na stránkách pořadatele:
https://fb.me/e/2LCGZS1Vr

Místo konání srazu Sraz vozidel východního bloku

Sraz vozidel východního bloku

Sraz veteránů Sraz vozidel východního bloku se koná dne 26. 8. 2023 , místo konání srazu je: Jablonec nad Jizerou , kraj: Liberecký kraj , kontakt na pořadatele: jakub.martinec1995@gmail.com;