Srazy veteránů Sraz veteránů východního bloku, 2. ročník

Sraz veteránů východního bloku, 2. ročník

17. 8. 2024 - 17. 8. 2024
Adresa:
Jablonec nad Jizerou 277, 51243 Jablonec nad Jizerou
Kraj:
Liberecký kraj
Místo:
Jablonec nad Jizerou
GPS:
50.7032278N, 15.4288897E
Vážení majitelé a příznivci starých strojů,

rok se s rokem sešel a po prvním startovacím ročníku, kterého se minulý rok zúčastnilo neskutečných 75 vozidel různých značek se přiblížil datum 2. ročníku Srazu veteránů východního bloku, který se bude opět konat na náměstí v Jablonci nad Jizerou.

Začátek srazu je plánovaný na devátou hodinu. Dopoledne proběhne soutěž pro účastníky, po které budou dále pokračovat soutěže pro malé i velké návštěvníky srazu. Po vyhlášení soutěže účastníků vyrazí cca v poledne vozidla s doprovodem VB na spanilou jízdu a po jejich odjezdu budou probíhat další soutěže pro malé i velké návštěvníky. Po příjezdu vozidel zpět na náměstí proběhne společné rozloučení se s letošním ročníkem a oficiální program tímto skončí. Avšak nezoufejte.

V místě konání bude v průběhu celého dne zajištěno posezení a občerstvení pod taktovkou SDH Jablonec nad Jizerou, k poslechu nám zahraje DJ U.V.

Nezávazné přihlášky můžete zasílat na e-mail: jm.carsvids@gmail.com a nebo do připnutého příspěvku v události na Facebooku.

----------------------

Vjezd na náměstí bude otevřen pouze z jedné strany, kde při příjezdu dostanete srazovou nálepku a příslušníci VB vás budou korigovat na místa k parkování. Na náměstí se nachází veřejné WC, Muzeum četnické stanice, obchody s potravinami a v blízkém okolí naleznete cukrárnu, restaurace a park s dětským hřištěm. Pro další informace na místě se budete moct obrátit na mě a nebo na můj tým, budeme mít trika nebo vesty s nápisem pořadatel.

Postupně budu do příspěvků události na facebooku přidávat další bližší informace, trasu spanilé jízdy, mapu s místem konání a místy pro parkování návštěvníků či další potřebné informace.

Na závěr bych chtěl poprosit o dodržování pořádku a slušného chování. Tato akce nijak nepodporuje žádný politický režim nebo žádný stát, jedná se pouze o sraz vlastníků a milovníků starých vozidel z doby východního bloku, jejich výstavu a krásně prožitý den.

Už chybí jen poděkovat všem sponzorům a partnerům této akce, jmenovitě:

Město Jablonec nad Jizerou, SDH Jablonec nad Jizerou, DJ U.V., slečna Denisa Hollmanová, DACIA Auto Belda a pumpa Belda Jablonec nad Jizerou, Autodílna Paska a syn Poniklá, EMBA Paseky nad Jizerou a Retro auta.


Já i s celým týmem se těšíme na vaši návštěvu,
Jakub Martinec, JM-CarsVids.
Jste pořadatel tohoto srazu? Vyskytují se zde chybné údaje? Napište nám!
Kontakty:
Jakub Martinec
E-mail adresy:
jm.carsvids@gmail.com
Informace na stránkách pořadatele:
https://www.facebook.com/share/TCVxno7RCu5RJuhH/

Místo konání srazu Sraz veteránů východního bloku, 2. ročník

Sraz veteránů východního bloku, 2. ročník

Sraz veteránů Sraz veteránů východního bloku, 2. ročník se koná dne 17. 8. 2024 , místo konání srazu je: Jablonec nad Jizerou , kraj: Liberecký kraj , kontakt na pořadatele: jm.carsvids@gmail.com;