Srazy veteránů Sraz auto moto veteránů v Novém Strašení a na Bucku

Sraz auto moto veteránů v Novém Strašení a na Bucku

28. 8. 2021 - 28. 8. 2021
Adresa:
Komenského náměstí , 27101 Nové Strašecí
Kraj:
Středočeský kraj
Místo:
Nové Strašecí
GPS:
50.152805N, 13.900504E
Srdečně zveme všechny jezdce, jezdkyně, řidiče a milovníky historických vozidel s vůní benzínu na čtvrtý ročník AUTOMOTO VETERÁNŮ. Toto přátelské setkání se uskuteční 28.8.2021. Sjíždět se začneme v 8:00 na Komenského náměstí v Novém Strašecí. Každý zúčastněný získá pamětní list a drobnosti pro radost. Vozy si budete moci prohlédnout, vyfotit a pochválit jejím majitelům.
Na náměstí proběhne kulturní program s hudební skupinou Ágnes, Bohušem Matušem, prvorepublikovou módní přehlídkou Athelier Cakee,taneční skupinou Veteráni a ukázkou boxu. V 11:00 nás čeká odjezd na spanilou jízdu, kterou odstartuje starosta města Karel Filip.
Letošní novinkou srazu je zastávka ve Stochově, kde budou mít možnost účastníci spanilé jízdy předvést své mazlíčky a posilnit se na cestu dál. Šťastnou cestu všem popřeje starosta města Roman Foršt.
Opět jsme pro vás připravili autobusovou linku z Nového Strašecí z náměstí na Bucek ZDARMA. Odjezd bude z náměstí ve 13:00 . Z Bucku bude autobus odjíždět do Nového Strašecí o půlnoci. Na Bucku se můžete těšit na celodenní bohatý kulturní program, kde vystoupí hudební skupina ABBA WORLD REVIVAL, Bohuš Matuš a hity Karla Svobody, Jaroslav Parči, skupina Ágnes atd. Program bude zakončen taneční zábavou se skupinou V pantoflích. Chybět opět nebude ani taneční vystoupení skupiny Veteráni ? Máte se na co těšit. Pro děti a tentokrát i dospělé jsou připraveny atrakce a soutěže. Akce vznikne za finanční podpory města Nové Strašecí, Stochov, obce Třtice a sponzorů, kterým tímto děkujeme. Veškeré informace na tel. 734549927 Ivana Kloučková
Jste pořadatel tohoto srazu? Vyskytují se zde chybné údaje? Napište nám!
Kontakty:
Ivana Kloučková
E-mail adresy:
novackovaivana@seznam.cz
Telefony:
734549927

Místo konání srazu Sraz auto moto veteránů v Novém Strašení a na Bucku

Sraz auto moto veteránů v Novém Strašení a na Bucku

Sraz veteránů Sraz auto moto veteránů v Novém Strašení a na Bucku se koná dne 28. 8. 2021 , místo konání srazu je: Nové Strašecí , kraj: Středočeský kraj , kontakt na pořadatele: 734549927; novackovaivana@seznam.cz;