Srazy veteránů Setkání na statku

Setkání na statku

18. 8. 2018 - 18. 8. 2018
Adresa:
Pěstitelská 155/24, 61900 Brno
Kraj:
Jihomoravský kraj
Místo:
Retro muzeum na statku
GPS:
49.1518906N, 16.6262778E
Uvidíte spoustu automobilů, motocyklů, kol, traktorů, autobusů, náklaďáků i jiné dobové techniky, která se vypraví na spanilou jízdu po Brně. Tímto zvlášť zveme všechny majitele oldtimerů, aby k nám dorazili v hojném počtu a nejlépe v dobových kostýmech.

Můžete se těšit na prezentaci sborů dobrovolných hasičů z Přízřenic, Komína a Slatiny, kteří Vám představí své aktuální i historické speciální vozy Tatra T148 a T815. Malé i velké návštěvníky zabaví spoustou aktivit – střelbou ze vzduchovky, překážkovou dráhou nebo stříkáním na cíl. Děti se určitě rády vyřádí ve velké pěnové záplavě.

Nedílnou součástí setkání bude velká „Retro módní přehlídka. Budete si moci prohlédnou naše retro muzeum, muzeum veteránů, Tuzex či retro camp, vyzkoušet si různá řemesla nebo si zajezdit na koloběžkách. Skvělým zážitkem bude projížďka v modrém autobusu Karosa ŠL11 nebo kočárem s koňským spřežením.

V rámci programu „Setkání na statku“ zahájíme provoz nové výstavy zemědělství. Na dalších více než 300 m2, Vám přestavíme život na venkovském statku s mottem „Od zasetí po sklizeň“. Uvidíte dobovou zemědělskou techniku, kočáry, sáně, dílny, světnici, kuchyni a další předměty života na venkově.

V průběhu celého dne si můžete hrát retro společenské hry, soutěžit například v přetahování Trabanta, výměně kol na čas, ve slalomu s trakařem a nebo jen tak poslouchat muziku a opékat buřty. O dobrou náladu se bude starat moderátor a DJ Jirka Flaisig.

Občerstvení během dne bude zajištěno prostřednictvím našeho bistra „U Trabanta“.

Aktuální program a bližší informace naleznete na našem FB profilu nebo na www.retromuzeumnastatku.cz.

Těšíme se na Váši návštěvu!
Jste pořadatel tohoto srazu? Vyskytují se zde chybné údaje? Napište nám!
Kontakty:
Retro muzeum na statku
E-mail adresy:
muzeumnastatku@seznam.cz
Telefony:
737 380 601

Místo konání srazu Setkání na statku

Setkání na statku

Sraz veteránů Setkání na statku se koná dne 18. 8. 2018 , místo konání srazu je: Retro muzeum na statku , kraj: Jihomoravský kraj , kontakt na pořadatele: 737 380 601; muzeumnastatku@seznam.cz;