Srazy veteránů Burza Auto Moto Veterán - Kroměříž

Burza Auto Moto Veterán - Kroměříž

8. 4. 2018 - 8. 4. 2018
Adresa:
K Výstavišti 4069/8, 76701 Kroměříž
Kraj:
Zlínský kraj
Místo:
Výstaviště Floria Kroměříž
GPS:
49.2851067N, 17.3908844E
Letošní druhá dubnová neděle bude již po druhé patřit na Výstavišti Floria v Kroměříži všem nadšencům Auto moto a krásných nablýskaných veteránů. Opět bude k mání vše, co se týká motorismu – náhradní díly, součástky, komponenty na zemědělskou techniku, ale i starožitnosti či vojenské a hasičské sběratelské předměty.

Nově se pořadatelé rozhodli, že při Auto moto burze uspořádají klasické bleší a sběratelské trhy, které mají na kroměřížsku letitou tradici, proto jim bude věnován celý pavilon A. Česká numismatická společnost Kroměříž na bleším trhu představí nejen výtvory medailí a plaket ze své dílny, ale také nabídne množství nejrůznějších mincí, medailí, plaket a odznaků.

Pomyslnou třešničkou na dortu všech milovníků motorismu bude expozice desítek luxusních závodních veteránů, která bude pro návštěvníky připravena v pavilonu B. Majitelé historických vozidel mají vstup zdarma, své skvosty mohou vystavit na zadní volné ploše G. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pokud chcete na Automoto burze nebo blešáku nabídnout své věci ostatním, kontaktujte nás prosím na čísle 724 609 798 nebo emailu opravilova@vystavistefloria.cz a domluvte si rezervaci prodejního místa.

V areálu výstaviště je z bezpečnostních důvodů instalován kamerový systém. Návštěvník zakoupením vstupenky uděluje svůj souhlas s pořízením fotografií a audio nahrávek, které jsou využívány k propagačním účelům společnosti Textil Invest s.r.o.

Základní informace
OTEVÍRACÍ DOBA - 8:00 - 12:00
Základní vstupné - 40,- Kč
Parkovné - 20,- Kč
Jste pořadatel této burzy? Vyskytují se zde chybné údaje? Napište nám!
E-mail adresy:
opravilova@vystavistefloria.cz
Telefony:
+420 724 609 798
Informace na stránkách pořadatele:
http://www.vystavistefloria.cz/vystavy/automoto-burza-blesi-trh

Místo konání burzy Burza Auto Moto Veterán - Kroměříž

Burza Auto Moto Veterán - Kroměříž

Burza Burza Auto Moto Veterán - Kroměříž se koná dne 8. 4. 2018 , místo konání srazu je: Výstaviště Floria Kroměříž , kraj: Zlínský kraj , kontakt na pořadatele: +420 724 609 798; opravilova@vystavistefloria.cz;