Srazy veteránů Auto-moto burza Vrbětice

Auto-moto burza Vrbětice

24. 7. 2016 - 24. 7. 2016
Adresa:
Vrbětice
Kraj:
Zlínský kraj
Místo:
Vrbětice - areál místního hřistě
GPS:
49.1092039N, 17.9433419E
Dne 24.7.2016 se v dopoledních hodinách uskuteční 3. ročník auto-moto burzy ve Vrběticích (obec Vlachovice/Vrbětice ležící mezi Valašskými Klobouky a Slavičínem).

Akce se bude konat tak jako předešlé roky na místním hřišti, kde bude zajistěno chutné občerstvení sborem dobrovolných hasičů z Vrbětic, WC a dostatek parkovacích míst nejen pro prodejce ale i pro návštěvníky.

Cena vstupného je stále lidová a to: 25Kč / návštěvník a 60Kč / prodejce (tzn. automobil + jedna osoba).

Na facebookových stránkách bude vystavena podrobná mapka jak pro návštěvníky, tak pro prodejce, ale samozřejmě bude zřetelně značená i příjezdová cesta. Vjezd pro prodejce a návštěvníky je zvlášť s tím, že parkování je přímo v areálu ZDARMA - proto prosím neparkujte po celé vesnici.

Jako novinka je letos volně přístupná WIFI síť, 2 výčepy, aby nikdo nemusel stát ve frontě a v neposlední řadě kafe a čaj již od brzkých ranních hodin.

Minulé ročníky se velmi vydařily a proto doufáme, že se Vás letos sejde opět víc! Letos jsme také uzavřeli spolupráci s rádiem ROCK MAX takže o naší akci uslyšíte i tam.

Nezapomeňte prosím o této události říct i svým známým a pokud Vám něco překáží po dílnách či stodolách, tak to přivezte nabídnout.
Jste pořadatel této burzy? Vyskytují se zde chybné údaje? Napište nám!
Informace na stránkách pořadatele:
http://www.facebook.com/events/538622726312073/

Místo konání burzy Auto-moto burza Vrbětice

Auto-moto burza Vrbětice

Burza Auto-moto burza Vrbětice se koná dne 24. 7. 2016 , místo konání srazu je: Vrbětice - areál místního hřistě , kraj: Zlínský kraj , kontakt na pořadatele: