Srazy veteránů BSA Klubu Praha

BSA Klubu Praha

Adresa:
Jemnická 15,
14000 Praha 4
E-mail:
argus@tiscali.cz
Telefon:
neuvedeno
WWW stránky klubu:
http://bsa.4fan.cz/
Klub majitelů a hostujících příznivců je určen pro zachování technického dědictví a užívání všech motocyklů BSA a vítá každého chce-li se spolupodílet tak jak bylo vždy od dob jeho vzniku v roce 1922.
Klub majitelů a hostujících příznivců je určen pro zachování technického dědictví a užívání všech motocyklů BSA a vítá každého chce-li se spolupodílet tak jak bylo vždy od dob jeho vzniku v roce 1922.
Klub má na světě největší knihovnu a souvisejících informací k motocyklům BSA.
Máme nejen vynikající měsíčník STAR, ale i webové stránky mnoha klubů, které informují nejen členy, také nejsou zablokovány pro další jezdce na motocyklech BSA. Naše inzerce i prostor pro rychlé informace jsou k použití každému a nejsou mazánym, dodržuje-li se téma, ke kterému jsou určeny. Také v odkazech jsou spojení na odborníky svařování, obrábění, lakování apod.
Naše propagační poklady BSA jsou určeny jen pro členy a v některých případech jsou nabídnuty na aukcích i těm kdo klub nepodporují.
Naše zlevněné pojištění a možnost přidělení k používání registračního čísla historických vozidel je, tak jako slevy od sponzorů (pneumatiky, olej), jednou z výhod systému který jsme spoluvytvářeli.
Kalendář akcí, na kterých není vybírán vklad, který je navržen a presentován, bývá podle podmínek dále upravován, aby co nejvíce vyhovoval členům i účastníkům.
Cestování s motocyklem v každé zemi je majiteli BSA u členů klubu možná pomoc
Mezinárodní rally, jehož každoročním uspořádáním je pověřen klub pokaždé v jiné zemi, slouží k vzájemnému poznání a navázání přátelství i pomoci. Tradičně slouží jako typ na dovolenou v trvání 7 dní a samozřejmým poznáním všeho, čím je domácí klub schopen se prezentovat, jako jsou památky, sportovní akce a jiné zajímavosti, jako návštěva pivovaru.
Příspěvky se řídí momentálními potřebami klubu a schopností sponzorů tyto nahradit bez finanční účasti členů. Ti co využívají služeb klubu (provoz HV slevy u servisu pneu a oleje) nejsou od příspěvků osvobozeni.
Historické akce klubu: